Get Adobe Flash player

SVS-Vistek Kamera Grupları

SVCam- Yüksek Performans CCD Kameraları

 

 

Kameralar, görsel kalite kontrollerde gözün yerini almaktadır. Makinenizin yapay görme uygulamalarına SVCam ürünleri kesin bir uyum ile yanıt verebilmektedir.

Artan iş hacmi ve yüksek hassasiyet, gelişmiş profesyonel yapay görme sistemleri için ana unsurdur. SVCam 20 yılı aşkın süredir, yüksek performanstaki CCD kameraların geliştirilmesi ve imalatında,başarılı deneyimi ile küresel piyasada hizmet vermektedir. Modüler tasarımı ve CCD kameraların uyarlanabilirlik kolaylığı ile pek çok müşteri tarafından ayırt edici özellik olarak belirlenmiştir. Görevin amacına bağlı olarak 5 kamera serisi arasından seçim yapılabilir.

 

 

Minimum boyutta maksimum performans özelliği ile dikkat çekmektedir. Uygulamalarınız için uygun maliyetli Gigabit Ethernet Kamera serisidir.

 

 

 

 

Görüntü Hızı X Çözünürlük = SVCam-EVO

Dual-GigE- veya Camera Link Arabirimi ile SVCam-Evo sayesinde yüksek hızda görüntü elde edilebilmektedir.

 

 

 

Özel bir boşluk gereksinimi olan uygulamalar için 90 derece bakış açısına sahip kameralardır.

 

 

 

 

Mümkün olan en küçük tasarımda en yüksek çözünürlük özelliği ürünü öne çıkartmaktadır. Gigabit Ethernet ve Camera Link arabirimleri ile maksimum hassasiyet gerektiren uygulamalar için kullanılabilen bir üründür.

 

 

 

Gigabit Ethernet ya da Camera Link arabirimleri ile çeşitli ve esnek bir kameradır.En uyumlu CCD sensörler kullanılarak sisteminiz için en iyi kamera seçilebilmektedir.